ÇELİK KONSTRÜKSİYON

Bütün mekanlar için en önemli konulardan biri kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı sistemleri kategorisinde gerçekleştirilen bütün çalışmalar, mekanların kullanışlılığını artırmaktadır. Profesyonel kullanım özelliğine sahip olan bu çelik çatı seçenekleri, aradığınız kaliteli kullanım seçeneklerini bir araya getirmektedir. Çelik çatı tasarımlarında, binanın yüksekliği ve genişliği hesaplanmaktadır. Dayanıklılık bakımından en sağlam çatı sistemleri içerisindedir. Yuvarlak ve köşegen tasarımlar, binanın yapısal özelliğine göre belirlenmektedir.

ÇELİK ÇATI

Çok daha uzun ömürlü olmasından dolayı, istenilen şekil boyutta imalatının bulunması gibi konulardan dolayı.

Sel, deprem, yangın gibi afetlerde canınızı kurtarmanızı sağlayacak olan yangın merdivenlerinin belirli kriterlere uygun olması gerekmektedir.

ÇELİK KONSTRÜKSİYON

Yönetmeliğe uygun bir biçimde ve kaliteli malzemelerden üretilen yangın merdivenleri sayesinde binalarda korkusuz ve endişesiz bir şekilde kalabilirsiniz. Çalıştığınız veya yaşadığınız binalarda bulunması zorunlu olan bu ürün sayesinde güvenlik tedbirleri alınmaktadır. Böylelikle yangın, deprem gibi felaketlerde, normal çıkış merdivenlerinin kullanılamaz hale gelmesi halinde kendinizi güvenli alanlara bırakabilirsiniz.

yANGIN MERDİVENİ

Ferforje bahçe kapıları hemen her yerde farklı modelleri ile görebileceğiniz bir dekorasyon ürünüdür.

FERFORJE

İstenen ebatlarda hazırlanabilen bahçe kapıları, uzun bakımlar gerektirmeden aynı sağlam ve estetik görünümüyle yıllarca kullanılabilecek bir yapıdadır.

VİLLA bAHÇE KAPISI

fERFORJE

Güvenlik biz tüm insanlara gerekli olan en temel ihtiyaçtır. Nerede nasıl olduğunun önemi yoktur, ancak güvenli ortamlarda rahatlığa erebilir ve yaşadığımız andan keyif alabiliriz. Ne oldum değil ne olacağım düşüncesiyle hareket edebilen insanlar olduğumuzda yaşayacağımız kaza risklerini de en aza indirmemiz gerekmektedir. Bu hem kendi yaşam kalitemiz için gereklidir hem de çevremizde sevip saydığımız tüm kişiler için.

kORKULUK

Bunların arasında hem şıklığımıza şıklık katacak hem de güvenliğimizi sağlayacak ürünlerin başında da “FERFORJE KORKULUK ” modelleri gelir.